Kontakt


Försäljningschef

Niclas Hedell
0702-33 41 11
niclas@bofastening.se

Logistik/Lager

Henrik Widmark
0702-90 52 92
henrik@bofastening.se

Ekonomi

Annika Evertsson
0706-55 97 50
annika@bofastening.se

Marknad/Kundsupport

Sarah Nyman
0736-80 51 68
sarah@bofastening.se

Marknad/
Kundsupport Webshop

Elin Lindblad
0761-37 18 90
elin@bofastening.se

Försäljningsansvarig Gripple

Jörgen Svärd
0702-62 52 92
jorgen@bofastening.se

Försäljningsansvarig MAX

Stefan Karlsson
0730-82 67 97
stefan@bofastening.se

Produktansvarig MAX

Robert Spångmyr
0705-94 79 63
robert@bofastening.se

Servicekontor Norge MAX

Steven Bjørn Søraa

Sandbrekketoppen 30
5843 Bergen

0047-92892148
steven@bofastening.no

Direktorder (ej webshop)

031-42 32 60
order@bofastening.se

Innovativa produkter för både privatpersoner och företag

Bo Fastening erbjuder innovativa produkter för både privatpersoner, butiker/företag och byggsektorn. I september 2019 flyttade vi äntligen in i våra nya, och helt egna lokaler i Kungälv!

Förutom helt ny kontorsbyggnad har vi ett nybyggt lager med egen drift – detta gör att vi har ännu bättre koll på våra in- och ut-leveranser, dagliga flöde och lagerstatus.